Szyldy i banery

Najczęściej stosowanym nośnikiem reklamowym jest powierzchnia wielkoformatowa i często wolnostojąca. Do tego typu rozwiązań stosujemy blachy ocynkowane 0,5mm, aluminiowe 1mm, PCV spienione 5mm… Wiele razy zachodzi potrzeba wykonania pod reklamę konstrukcji stalowej wraz z nogami fundamentowymi, co proponujemy naszym klientom wraz z montażem. W tej płaszczyźnie wykonujemy pomiary, rysunki techniczne i proponujemy możliwe sposoby montażu.

Reklamę można uzupełniać literami 3D, oświetleniem zewnętrznym, elementami frezowanymi z PCV lub pleksy, kątownikami aluminiowymi.

Jako grafikę proponujemy folię ploterową o trwałości do 3 lub 7 lat (w tym folia odblaskowa) i wydruki wielkoformatowe (wraz z laminowaniem). Posiadamy różne szerokości folii, dzięki czemu można wykonać prawie każdy wymiar i formę reklamy.

W ofercie posiadamy tańszą wersje reklamy wielkoformatowej czyli baner. Jest to tworzywo, które może być wielokrotnie stosowane w różnych miejscach. Banery są wzmacniane po rogach i oczkowane średnio co 40/50 cm.

Bardzo dobry stosunek jakość/cena.

Cennik

  • blacha ocynkowana – od 120 zł netto / m2
  • blacha aluminiowa – od 160 zł netto / m2
  • baner – 40 zł netto / m2
  • konstrukcja stalowa pod reklamę – od 160 zł netto / m2
    (spawana stal, malowana podkładem, potem farbą nawierzchniową)
  • montaż – cena indywidualna

Zapytania ofertowe: focusreklama@gmail.com

Prezentowana oferta cenowa ma charakter informacyjny oraz ogólno-poglądowy, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.