Kolorowe wydruki na witrynach sklepowych – oklejanie witryn sklepowych.

Do oklejania witryn wykorzystujemy wysokiej jakości folie, które wytrzymują nawet do 7 lat.

Oklejone witryny sklepowe często spełniają większą rolę w promocji towaru niż sama jego ekspozycja. Witryny okienne są dużą powierzchnią przyciągającą uwagę, którą z powodzeniem można wykorzystać w reklamie.
 
Profesjonalne oklejanie witryn sklepowych, to jedna z naszych usług, jako producenta reklamy zewnętrznej. Graficy naszego studia graficznego zadbają o niepowtarzalny projekt ściśle dobrany do potrzeb klienta, a ogromna gama folii okiennych oraz technik stosowania pomogą uzyskać zaplanowany i oryginalny efekt.

Istnieje kilka sposobów oklejania witryn sklepowych:
Oklejanie szyb folią wycinaną ploterowo (dane tekstowe, kolorowe, proste obrazy oraz logotypy).
Oklejanie folią dziurkowaną, siateczkową One Way Vision (całkowite oklejanie witryn sklepowych).
Oklejanie okien sklepowych w wyciętych wydruków reklamowych na folii samoprzylepnej (częściowe oklejanie witryn).

Każde zlecenie oklejania witryn sklepowych wyceniane jest indywidualnie. Wpływa na to wiele czynników -  wielkość witryny, rodzaj folii, poziom trudności oklejania, położenie danego lokalu. Na miejscu zapoznajemy się z warunkami lub bazujemy na otrzymanych od klienta dokładnie zwymiarowanych przestrzeniach okiennych oraz zdjęciach.

Nasze techniki wyklejania witryn:

Folia One Way Wision

perforowana, podziurkowana siatka – daje efekt półprzepuszczalności i umożliwia widoczność od wewnątrz, dlatego stosujemy ją do oklejania szyb pełnokolorową grafiką.

Folia ploterowa

w wersji tańszej – trzyletniej oraz droższej – siedmioletniej. Stosujemy ją do wyklejania haseł reklamowych, logotypów i prostych elementów graficznych.

Folia imitująca szkło piaskowane

elegancka i prosta technika dająca efekt mrożonego szkła, w której nie ma możliwości zastosowania kolorów. Stosowana w wyklejaniu kształtów, logotypów czy napisów w przypadkach bardziej subtelnych form reklamy.

Wydruk wielkoformatowy

folia zadrukowana pełnym kolorem i przez to (przyciemnienie całej powierzchni) stosowana w przypadku częściowego oklejenia okna.

Oklejanie witryny sklepowej – etapy realizacji:

Pomiary i analiza po konsultacji z klientem

Wstępne projekty

Ustalenie kolorystyki (wg wzornika)

Aplikacja folii ściśle wg zaleceń producenta

W celu uzyskania oryginalnego, ciekawego i rozpoznawalnego efektu proponujemy łączenie ze sobą wyżej wymienionych technik.

W efekcie uzyskany efekt staje się niepowtarzalny i łatwo rozpoznawalny.


Zobacz realizacje z działu
oklejanie witryn

Potrzebujesz
oklejenia witryny?
Zapytaj o wycenę